- 53 %
Pobyt pre dvoch v kysuckej prírode / Čadca

Pobyt pre dvoch v kysuckej prírode

Čadca

Letný pobyt v krásnej kysuckej prírode len za 150 € po 53% zľave. Polpenzia, vstup do bazéna a fitnes centra a mnoho iných výhod v hoteli Husárik.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

Kupón zahŕňa:

 • Ubytovanie na dve noci pre 2 osoby v luxusnej dvojlôžkovej izbe s balkónom (alebo bez)
 • Raňajky formou bohatých švédskych stolov
 • 4x polpenzia (alternatíva za polpenziu Bavorské špeciality v altánku pri dobrom orosenom poháre piva)                                                               
 • Voľný vstup do bazéna a fitnes centra
 • 1x vírivka a 1 x sauna/osoba
 • Možnosť jazdy s parným vláčikom na historickej úvraťovej železničke v Novej Bystrici
 • Vychylovke s prehliadkou skanzenu (alternatíva adrenalínové aktivity Veľká Rača -  bobová dráha, trampolíny, lanový park)
 • 1x masáž / os. (chrbta, šije alebo chodidiel)  
 • Tenis, biliard alebo stolný tenis 1 hod
 • Parkovanie zdarma
 • Ubytovanie pre dieťa do 10 rokov zdarma

Viac info na www.hotelhusarik.sk

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 27.05.2012 do 31.07.2012
 • Celkový počet kupónov je obmedzený 
 • Počet na osobu je neobmedzený
 • Nutnosť rezervácie na 041/433 4766 alebo recepcia@hotelhusarik.sk

Kontakt

Hotel Husárik****

Časť u Husárikov 2259

022 04 Čadca

JAMA - GASTRO, spol. s r.o.


+421-41-4334766 , 0949 85 45 75


Hotel Husárik****

Časť u Husárikov 2259, 022 04 Čadca

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Hotel Husárik**** Dokonalé spojenie komfortu a výnimočnej atmosféry horského prostredia

Hotel sa nachádza nad mestom Čadca v nadmorskej výške 740mnm., 3km od jeho centra, v severozápadnej časti Slovenska, ktoré je obklopené vrchmi Kysuckých Beskýd, Javorníkov, Kysuckej vrchoviny a Turzovskej vrchoviny. Hotel Husárik svojim zovňajškom a štýlom zariadenia vystihuje prostredie v ktorom sa nachádza, pričom uspokojí nároky a požiadavky aj tých najnáročnejších návštevníkov. Luxus však v tomto prípade nevylučuje pohodlie, útulnosť a pocit príjemného tepla v každom z jeho kútov.


UBYTOVANIE
Hotel má kapacitu 77 lôžok vrátane prístelok. Izby sú ladené do teplých farieb v kombinácii s masívnym vyrezávaným drevom. V hoteli sa nachádza 27 izieb, z toho 5 jednolôžkových, 13 dvojlôžkových (dvojlôžko), 5 dvojlôžkových (oddelené postele) a 4 apartmány (jeden apartmán so 4 lôžkami, dva apartmány s 3 lôžkami, jeden s 2 lôžkami; z toho v jednom sa nachádza krbová pec), hotel disponuje 24 prístelkami. Každá izba má svoje sociálne zariadenie (vaňa resp. sprchovací kút), sušič na vlasy, telefón, TV, minibar, napojenie na WIFI a trezor. Niektoré izby majú balkón s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.GASTRO
Návštevníkom hotela sú k dispozícii reštaurácia - kaviareň, poľovnícky salónik s krbom s otvoreným ohniskom a Bavorská izba so štýlovým sedením a keramickou pecou. V letných mesiacoch je súčasťou reštaurácie a kaviarne veľká terasa.RELAX
V spoločných priestoroch hotela sa nachádza posedenie s biliardovým a šachovým stolom. Na oddych slúži atypické relax centrum, v ktorom sa nachádza bazén, sauna, whirpool a fitness. V letných mesiacoch je k dispozícii tenisový kurt s umelým povrchom a možnosťou zapožičania si tenisových rakiet. Hotel poskytuje tiež možnosť zapožičať si horské bicykle, lyže, sánky, štvorkolky a zabezpečiť jazdu na snežnom skútri s inštruktorom po okolitej prírode s neopakovateľným zážitkom.

Pre milovníkov strelných zbraní je tu možnosť prenájmu strelnice, vzdialenej 4km od hotela. Hotel poskytuje možnosť zabezpečenia rôznych programov šitých na mieru pre skupiny, ktoré je potrebné dohodnúť a rezervovať min. 2 dni vopred. (pochôdzky s lesníkom po poľovníckom revíri, možnosť agroturistiky vzdialenej cca 3km od hotela, možnosť využiť klasický konský povoz na snežných saniach).
Ukončené

Cena : 150 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky