Exkluzívny thajský kakaovo-čokoládový sen + sauna zdarma

BaanThai, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Exkluzívny thajský kakaovo-čokoládový sen + sauna zdarma

LokalitaBaanThai, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 29.12.2015 do 15.2.2016 podľa dostupnosti.

90-minút telesného, duševného a energetického relaxu v exotickom BaanThai. Doprajte si dokonalý luxus a cíťte sa oddýchnutý a plný energie. Navyše 2 hodiny sauny, vitamíny a nápoje zdarma.

Darujte svojej milovanej osobe alebo blízkym pocit z jedinečnej starostlivosti. Spokojnosť a jedinečný zážitok vám zaručujú thajské terapeutky, ktoré vás naladia na pozitívnu vlnu.


Exkluzívnu masáž thajský kakaovo-čokoládový sen si môžete vychutnať v luxusnom salóne BAANTHAI. Tento rituálvám zaručí príjemný zážitok a oddych, ktorý si zaslúžite.


Thajská pedikúra
Vaše chodidlá čaká očisťujúci kúpeľ s esenciálnymi olejmi a po ňom masérka odstráni odumretú časť kože pomocou pemzy.

Celotelový peeling (kakao):
scrub vyhladzuje a obnovuje pokožku. Pričom pomáha celkovej cirkulácii krvi v tele. Je to procedúra na zlepšenie vzhľadu pokožky, odbúranie stresu a zlepšenie rovnováhy v tele.


Celotelová masáž čokoládovým olejom
Harmonizujte a povzbuďte svoje telo a dušu jedinečným zážitkom z revitalizačnej masáže s teplým aromatickým masážnym olejom. Intenzívne masážne pohyby prenikajú hlboko do svalov a poskytujú úľavu na pohybovom ústrojenstve.

Čokoládový olej odburáva vyčerpanosť a bolesť svalov. Vyškolená thajská terapeutka vám vymasíruje celé telo a budete sa cítiť ako znovuzrodený.


Masáž hlavy

Má priaznivé účinky proti únave a nespavosti, uvoľňuje napätie a stres, tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Odstraňuje pískanie v ušiach a migrény. Má upokojujúce a relaxačné účinky.

Masáž tváre a dekoltu bio olejom + čokoládová maska na tvár

Masáž tváre je najstarším typom masáže na svete. Uvoľňuje napätie, pleť krásne prekrví a spevní. Vďaka nej bude vaša pleť rozžiarená a spomalí sa jej starnutie. Podporí sa tým cirkulácia krvi a pomôže pleti zbaviť sa toxických látok, ktoré môžu spôsobovať otoky a kruhy pod očami.


Zábal na chodidlá a parafín rúk
Prekrvuje pokožku, zmäkčuje stvrdnutú kožu, tlmí bolesť a uvoľňuje svalové napätie. Výsledkom budú neuveriteľne krásne a zvodné ruky a jemné nohy.
Ukončenie procedúry krémom z bielej čokolády: krém pokožku hydratuje, obnovuje, vyživuje a zvlhčuje. Je vhodný na všetky typy pokožky.


BaanThai vzniklo v roku 2010 s cieľom poskytovať nadštandardnú starostlivosť o ľudské telo a dušu a uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Okrem profesionálnych thajských masáží majú v ponuke aj exkluzívne kozmetické ošetrenie 24-karátovým zlatom. Personál tvorí tím profesionálov, ktorí sú jednou veľkou rodinou.
Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

Ukončené
41,90 €

Hodnotenie zákazníkov Boomer

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na Boomer je momentálne vyše 29 016 hodnotení, ich priemer je 8,6 z 10.

Kontakt

BaanThai

BaanThai

Kráľovské údolie 6
81102 Bratislava
02-32117260, 0902 963 739

baanthai@baanthai.sk
http://baanthai.sk/

Zobraziť partnerskú stránku