Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vstup do vodného parku Bešeňová: Všetkých 9 vnútorných a vonkajších bazénov aj tobogany

LokalitaBešeňová – Termálne srdce Liptova, Bešeňová (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 25.6.2021 podľa dostupnosti.

V termálnom srdci Liptova - vo vodnom parku Bešeňová si letnú pohodu užijete kedykoľvek. Ako pri mori sa budete cítiť v bazéne s umelými vlnami a na starosti všedných dní zabudnete pri bláznení sa na toboganovej veži. Kúpte si výhodný kupón do vychýreného vodného parku aj pre deti od 6 rokov.

Bešeňová

Vodný park Bešeňová je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.

Oddychujte počas celého roka v 4 termálnych a 5 vnútorných bazénoch, kde vám ani počasie neprekazí plány a doprajete si zaslúžený relax, aj keby vonku pršalo. Všetky bazény nájdete TU.

V Átriu - vnútornej oddychovej zóne plnej relaxu, lehátok a živých rastlín nájdete pokojné miesta, kde vás nikto nebude rušiť.

Osvieženie v termálnej vode a lahodné miešané drinky nájdu návštevníci v prevádzke vodného baru COSMOPOLITAN. Vodný bar ponúka rôzne relaxačné atrakcie - v bazéne sa nachádza rozmanitý výber masážnych trysiek na rôzne partie tela a okrem iného aj relaxačné masážne ležadlá.

Stan zábavy

V celoročne otvorenom Stane zábavy nájdete 30 m vysokú toboganovú vežu s panoramatickou vyhliadkou a so 6 toboganmi, s celkovou dĺžkou viac ako 1 km, vrátane najdlhšieho toboganu na Slovensku. V tejto časti je i bazén s vlnami a detský atrakčný bazén s vodným hradom. Pre tých najmenších je k dispozícii aj zábavný hrad. Celoročne otvorené tobogany nájdete TU.

Jedinečný zážitok a neopakovateľnú atmosféru mora a morského príboja ponúka bazén s umelým vlnobitím. Všetky deti si užijú zábavu v novom detskom atrakčnom bazéne s vodnými atrakciami, šmýkačkami, mini-toboganmi, vodnými delami a striekačkami.

Exkluzívny saunový svet

Harmónia predstavuje obrovský a jedinečný svet relaxu, vôní a zážitkov pre všetkých návštevníkov, každý deň. Novinkou v saunovom svete je wellness bar so širokou ponukou osviežujúcich nápojov, tichá zóna a ochladzovací bazén vo vonkajšej záhrade. Spojenie 4 živlov života - voda, vzduch, oheň a zem - vám v saunovom svete zaručí dokonalý relax pre telo, dušu a myseľ.
 
 
Príjemným oživením sú denné saunové rituály. Pripravuje ich skúsený saunamaster pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Blahodarná geotermálna voda s teplotou 36 – 40 °C
  Blahodarná geotermálna voda s teplotou 36 – 40 °C
 • Vstup do všetkých 9 celoročne otvorených bazénov
  Vstup do všetkých 9 celoročne otvorených bazénov
 • Bazén s umelými vlnami, detský bazén s atrakciami
  Bazén s umelými vlnami, detský bazén s atrakciami
 • Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
  Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
 • Možnosť dokúpiť si SAUNA TICKET (50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun)
  Možnosť dokúpiť si SAUNA TICKET (50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun)

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Hodnotenie zákazníkov Boomer

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na Boomer je momentálne vyše 29 210 hodnotení, ich priemer je 8,6 z 10.

Kontakt

Bešeňová – Termálne srdce Liptova

Bešeňová – Termálne srdce Liptova

Bešeňová 136
03483 Bešeňová
+421 917 998 844

info@besenova.com
www.besenova.com

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať