8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(13 hodnotení)

TATRALANDIA s 10 bazénmi, toboganmi a tropickým rajom, kde je celý rok 30 °C

LokalitaTATRALANDIA, Liptovský Mikuláš - Tatralandia (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 25.6.2021 podľa dostupnosti.

V predsieni vám visia teplé kabáty, no stále smútite za letom? Tak príďte do TATRALANDIE, tu ho majú celoročne - v tropickom raji s palmami, pirátskou loďou a morskou vodou. Bez ohľadu na počasie je otvorených 10 bazénov pre deti aj dospelých a tobogany pre všetkých adrenalínových nadšencov. Kupón do jedného z TOP európskych aquaparkov pre dospelých, deti aj seniorov.

Tatralandia

Zabávajte sa v slaných, termálnych aj čírych vodách aquaparku Tatralandia, ktorý nájdete uprostred Liptova.

Bazény

V Tatralandii vás čaká 8 vnútorných a 2 vonkajšie bazény. V bazénoch s morskou vodou v Tropical Paradise si tak počas celého roka vychutnáte blahodárne účinky thallasso terapie (liečba morom). Načerpajte nové sily a zabavte sa s rodinou aj priateľmi, pretože tu si na svoje príde každý.

Celoročné bazény nájdete TU.

Tropical Paradise

Vstúpte do tropického raja, v ktorom je celoročne 30 °C a vďaka špeciálnej strešnej fólii v hale Tropical Paradise vás opáli v zime aj v lete. Pred pirátskou plachetnicou nájdete oddych 5 bazénoch so slanou aj čírou vodou s teplotou 34 – 36 °C. A v nich vás od hlavy až po päty vymasírujú vodné masážne lavice, vodný hríb aj vodné trysky. Okrem toho soľ rozpustená v slanej vode obsahuje 32 chemických zlúčenín, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo a majú relaxačné účinky. Terapiu morom (thalassoterapiu) si teda môžete užívať kedykoľvek počas roka aj na Liptove.

Tobogany

Nájdete tu tobogany pre všetkých - bláznivé aj pokojné, pre borcov aj bojazlivých, pre starších aj pre deti. Zažite rýchlu či bláznivú jazdu na 6 toboganoch. Trúfnite si a spustite sa, čaká vás záplava adrenalínu!
Tobogany nájdete TU.

Keltský saunový svet

Keltský saunový svet je jedinečný komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr v Tatralandii. (za príplatok)

Gastronómia

Keď budete mať vodného šantenia dostatok, vydajte sa na exotický miešaný drink, ľadové osvieženie, palacinky, pizzu či chutné jedlo. V Tatralandii nájdete široké spektrum barov a reštaurácii, v ktorých si každý nájde to svoje. Všetky bary a reštaurácie nájdete TU.

Unikát v strednej Európe

Tatralandia je najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v strednej Európe. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Návštevníci sem jazdia aj za atrakciami v blízkosti aquaparku.

Možnosť ubytovania

Holiday Village Tatralandia

Objavujte krásy Liptova a relaxujte v bazénoch aquaparku Tatralandia. Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách Holiday Village Tatralandia. Množstvo atrakcií na jednom mieste (aquapark, reštaurácie, bowling, ZOOKONTAKT Tatralandia, Hurricane Factory Tatralandia, Liptov Aréna Tatralandia, Liptovská Mara) predurčuje Tatralandia Holiday Resort na miesto vášho vytúženého oddychu, zábavy a množstva zážitkov. 

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší areál vodnej zábavy v strednej Európe
  Najväčší areál vodnej zábavy v strednej Európe
 • 10 vnútorných a vonkajších bazénov, 6 toboganov, baby zóna
  10 vnútorných a vonkajších bazénov, 6 toboganov, baby zóna
 • Tropický raj s celoročnou teplotou 30 °C
  Tropický raj s celoročnou teplotou 30 °C
 • Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
  Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
 • Možnosť výmeny za vstup do Bešeňovej (s príplatkom)
  Možnosť výmeny za vstup do Bešeňovej (s príplatkom)

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Hodnotenie zákazníkov Boomer

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

13 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

9,7

Super vyžití pro děti, voda, tobogány, surfování, paráda, teploučko, rozhodně Vám uvnitř není zima, venkovní bazény také paráda - horké, užili jsme si to všichni, počítejte s vyššími cenami, ale kde je to levné když se platí eurem? a kolem oběda nebo na palačinky opravdu fronty :o(, tak jsme si...

Petra, 29. novembra 2019

Hodnotil ponuku 2. Celodenní vstup AQUA TICKET do...


9,3

Pre mna super Aquapark :-)

Michaela, 25. novembra 2019

Hodnotil ponuku 2. Celodenný vstup TROPICAL PACKET do...

Kontakt

TATRALANDIA

TATRALANDIA

Ráztocká 21
03105 Liptovský Mikuláš
0915 834 644

info@tatralandia.sk
www.tatralandia.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať