Husacie a kačacie hody od Galika v Slovenskom Grobe, aj take away

Husacina u Galika, Slovenský Grob

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Husacie a kačacie hody od Galika v Slovenskom Grobe, aj take away

Husacina u Galika, Slovenský Grob Husacina u Galika, Slovenský Grob... (mapa)

Ukončené od 63,00 €

od 63,00 €

Spravte si husacie a kačacie hody v známej reštaurácii Husacina U Galika v Slovenskom Grobe, u vás doma, vo firme, u priateľov alebo kdekoľvek, kde len chcete. Platí na konzumáciu v reštaurácii alebo na take away (so sebou) kedykoľvek počas otváracích hodín.

9,2

Vynikajúce hodnotenie

109 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Platí v reštaurácii aj na take away Platí v reštaurácii aj na take away

Hody až pre 5 osôb Hody až pre 5 osôb

Možný dovoz priamo k vám - cena dohodou Možný dovoz priamo k vám - cena dohodou

Grobská husacina u vás doma, v práci, na akcii... Grobská husacina u vás doma, v práci, na akcii...

Husacina u Galika

Spravte si husacie a kačacie hody v známej reštaurácii Husacina U Galika v Slovenskom Grobe, u vás doma, vo firme, u priateľov alebo kdekoľvek, kde len chcete. Platí na konzumáciu v reštaurácii alebo na take away (so sebou) kedykoľvek počas otváracích hodín.

Husacie a kačacie hody z Grobu

Naplánujte si už teraz firemné husacie a kačacie hody a pohostite hostí tým najlepším cateringom priamo z presláveného Slovenského Grobu od známej značky Husacina u Galika, počas husacej sezóny. Vhodné na firemné či rodinné akcie ako aj večierky, party, oslavy, atď.

Husacie a kačacie hody z Grobu u vás doma, vo firme či kdekoľvek inde. Odber so sebou (take away) alebo dovoz až k vám.

Na výber máte dva kupóny, samozrejme, pre väčší počet osôb je možné použiť aj väčší počet kupónov a kombinovať kupóny na kačacie hody a husacie hody v rámci jednej oslavy, podľa vašej chuti.

Vychýrená husacina

U Galika v Slovenskom Grobe ponúkajú vychýrenú husacinu a ďalšie typicky grobské jedlá. Prajeme vám prežiť pocit úžasného gurmánskeho zážitku grobskej kuchyne, ktorá je husacinou preslávená.

Storočná tradícia

šetky cesty vedú do Ríma, ale Grobania vedia, že tie husie vedú do Slovenského Grobu, ktorý je najviac vychýrený povestnou husacinou. Rozvoniavajúca pečená hus rozplývajúca sa na jazyku a vyše storočná tradícia láka vo veľkom návštevníkov. Každý rok ich sem priemerne príde viac ako 350 000.

Reštaurácia Husacina u Galika

Originálna a štýlová reštaurácia s celoročnou prevádzkou Husacina u Galika. Funguje vyše 20 rokov a svoj kredit si vybudovala stabilne vynikajúcim jedálnym lístkom a jedinečnou domáckou atmosférou.

Reštaurácia Husacina u Galika sa nachádza v dedinke Slovenský Grob, len 15 km od Bratislavy v okrese Pezinok. Ponúka neobyčajný gurmánsky zážitok na husacích hodoch a najlepšej husacine na Slovensku. Návštevníci si tu môžu vybrať z bohatej ponuky pravých grobských špecialít - pečené husi, pečené kačice a lokše pripravované na viacero spôsobov a iné gazdovské špeciality. Príďte preto aj Vy okúsiť jedinečnú chuť chrumkavej husacinky alebo iných jedinečných špecialít. 

Je zameraná na prípravu a podávanie skutočných gurmánskych lahôdok, ktorými sú pečené husi, pečené kačice a lokše. Jedlá sa pripravujú podľa rokmi overených receptúr vychádzajúcich z tradície a chrumkavé husi a kačice sa pečú v hlinených pekáčoch. 

Na vopred dohodnutú objednávku vám mimo husacích špecialít pripravia aj pečené prasiatko, vegetariánske jedlá podľa vlastného výberu a špeciality slovenskej kuchyne. Ak niekto neodolá sladkostiam, určite ho poteší chutná jablkovo-maková alebo jablkovo- tvarohová štrúdľa.

Reštaurácia je otvorená denne, po celý rok aj pre neobjednaných hostí. Pôsobí často aj v externom prostredí vo forme ambulantného stánkového predaja pri rôznych príležitostiach ako sú vinobrania, hody, jarmoky, výstavy, ako aj pri rôznych kultúrnych a spoločenských akciách. Špecifikom reštaurácie je dovoz pečených husí, kačíc, lokší a pečených prasiatok priamo k Vám domov, do vašej firmy alebo priamo na vami pripravovanú akciu.

Kontakt

Husacina u Galika

Lipová 21 ,
90026 Slovenský Grob ,
0948 777 300

Pondelok: Otvorené len na objednávku
Utorok - Otvorené len na objednávku
Streda -Piatok : 12:00 - 22:00
Sobota: 12:00 - 22:00
Nedeľa: 12:00 - 18:00

husacinaugalika@gmail.com
www.husacinaugalika.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Boomer využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem