Dovolenka v samom srdci Tatier v Hrebienok Resort - pri lanovke na Hrebienok a zastávke TEŽ

Hrebienok Resort, Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(10 hodnotení)

Dovolenka v samom srdci Tatier v Hrebienok Resort - pri lanovke na Hrebienok a zastávke TEŽ

LokalitaHrebienok Resort, Vysoké Tatry - Starý Smokovec (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 3.1.2019 do 23.12.2019 podľa dostupnosti.

Šum tatranských lesov, čistý vzduch a sladké relaxovanie na terase počas západu slnka. Presne takto môže vyzerať váš pobyt v Hrebienok Resort. Moderný apartmánový dom s výbornou polohou je pripravený sa o vás postarať. Napríklad po turistike, lyžovačke, bicyklovaní, spoznávaní pamiatok alebo po leňošení v aquaparku, do ktorého máte mimochodom zľavu. Tatranská dovolenka sa začína!

O Hrebienok Resort

Moderný apartmánový hotel postavený v roku 2016. Umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci. Apartmánový dom je zložený z dvoch častí a má štyri poschodia. Objekty sú spojené prechodovou chodbou s recepciou a lobby barom. Všetky izby sú prístupné výťahmi z podzemných garáží. Prízemnú časť objektu tvoria obchody a reštaurácie.

Ubytovanie

Izby sú veľkoryso priestorovo riešené, všetky majú WC s kúpeľňou a kompletne vybavenú kuchynku. Väčšina izieb má priestorný balkón alebo terasu so záhradným nábytkom. Z južných izieb sú výhľady na podtatranskú kotlinu a mesto Starý Smokovec, zo severných apartmánov na blízke lesy a Vysoké Tatry. Izby umiestnené na vnútornej strane objektov majú výhľady do záhrady.

ŠTÚDIO pre 2 osoby

 • rozmer izby 27 m2
 • kuchyňa, manželská posteľ, kreslá, TV, jedálenský stôl so stoličkami, šatníkové skrine, kúrenie, trezor
 • WC s kúpeľnou - fén, sušiak na prádlo, bezplatné toaletné potreby
 • v kuchyni kompletné vybavenie na varenie - chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývacie potreby

ŠTÚDIO pre 2+2 osoby

 • rozmer izby 30 – 35 m2
 • kuchyňa, manželská posteľ, kreslá, rozkladací gauč, TV, jedálenský stôl so stoličkami, šatníkové skrine, kúrenie, trezor
 • WC s kúpeľnou - fén, sušiak na prádlo, bezplatné toaletné potreby
 • v kuchyni kompletné vybavenie na varenie - chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývacie potreby

ŠTÚDIOVÝ APARTMÁN pre 2+2 osoby

 • rozmer obývacej izby 23 – 30 m2, rozmer spálne 13 m2
 • kuchyňa, manželská posteľ, kreslá, rozkladací gauč, TV, jedálenský stôl so stoličkami, šatníkové skrine, kúrenie, trezor
 • WC s kúpeľnou - fén, sušiak na prádlo, bezplatné toaletné potreby
 • v kuchyni kompletné vybavenie na varenie - chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývacie potreby

LUXUSNÝ APARTMÁN S DVOMA SPÁLŇAMI

 • rozmer obývacej izby 35 m2, rozmer spální 15 a 30 m2
 • kuchyňa, manželská posteľ, kreslá, rozkladací gauč, TV, jedálenský stôl so stoličkami, šatníkové skrine, kúrenie, trezor
 • WC s kúpeľnou - fén, sušiak na prádlo, bezplatné toaletné potreby
 • v kuchyni kompletné vybavenie na varenie - chladnička, varič, rýchlovarná kanvica, umývacie potreby, umývačka riadu

V rámci pobytu máte v cene polpenziu. Jedlo sa podáva v reštaurácii Soul, ktorá je prístupná z výťahu.

Pre deti je pripravený detský kútik.

Voľný čas si môžete spestriť na záhradnej terase s výhľadom do doliny alebo v prípade horšieho počasia v lobby bare.

Aktivity v okolí

Turistika

Naplňte si pľúca čerstvým tatranským vzduchom a doplňte si energiu do každej bunky svojho tela. Vyberte sa pešo po turistických chodníkoch a Vysoké Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého tatranské vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi. Vysoké Tatry ponúkajú množstvo trás na objavovanie v každom ročnom období. Navštíviť môžete aj kvapľovú Važeckú jaskyňu.

Štrbské pleso - najtypickejšie morénové jazero (pleso) vo vysokých Tatrách. Spája Furkotskú a Mlynickú dolinu a nachádza sa v nadmorskej výške 1346 m n.m.Tatranský národný park

Najstarší a najviac navštevovaný národný park na Slovensku založený v roku 1949, v ktorom sa nachádza najvyšší štít Slovenska – Gerlachovský štít 2655 m n.m. Medzi najvýznamnejšie symboly Vysokých Tatier patria kamzík tatranský, svišť a orol skalný, no nájdete tu na rozdiel od Álp aj medveďa hnedého, vlka alebo rysa.

AquaCity Poprad - 13 termálnych a relaxačných bazénov, tobogany, moderné wellness. 

Thermal park Vrbov - desať bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26 - 38 °C.

Oplatí sa navštíviť

Zakopané

Zakopané je jedným z najznámejších turistických miest v Poľsku. Za svoju popularitu vďačí rôznym atrakciám, ktoré ponúka svojim návštevníkom. V lete sú to náročné lezecké možnosti na strmých skalách Vysokých Tatier, ako aj nenáročné, prístupné pre každého. Návštevníci sú priťahovaní jedinečnou atmosférou mesta, ktorá spája v sebe dva faktory: autentickú ľudovú kultúru obyvateľov výšin Podhalského regiónu a veľmi prepracovaný repertoár divadla „Witkacy“ a Szymanowského hudby. Svoje robí aj kúzlo kaviarní, jazzových a rockových koncertov v pivniciach, pohľad na hory, pomalý farebný dav na Krupówkého ulici.

Spišský hrad

V nadmorskej výške 634 m, na vápencovej skale prevyšujúcej okolitý terén o 200 m, vládne Spišskej kotline jedna z najcennejších pamiatok Spiša, národná kultúrna pamiatka Spišský hrad. Je nielen dokladom vývoja architektúry u nás od 12. do 18. storočia, ale svojou rozlohou prevyšujúcou 4 hektáre (presne 41 426 m2) sa považuje za jeden z najväčších hradných komplexov strednej Európy.

Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa (vchod 885 m) je jediná sprístupnená jaskyňa vo Vysokých Tatrách v severnom úbočí Kobylieho vrchu nad Tatranskou Kotlinou. V 18. storočí ju navštevovali hľadači pokladov, po ktorých ostali nápisy na jaskynných stenách. Až objavná cesta Júliusa Husza a Jána Britza zo Spišskej Belej dňa 5.8.1881 vzbudila vedecký a turistický záujem o jaskyňu. Verejnosti ju sprístupnili 1882 a elektricky osvetlili 1896 ako jednu z prvých jaskýň na svete. Komunikácie v jaskyni stále zlepšovali a prístupné jaskynné priestory sa postupne zväčšovali ďalšími objavmi. Celková dĺžka jaskyne je 1752 m, z toho sprístupnených jaskynných chodieb je 1001 m.

Dobšinská ľadová jaskyňa

Tento chránený prírodný výtvor je jeden z najvzácnejších a najpozoruhodnejších prírodných javov u nás. Už v roku 1871 ju sprístupnili verejnosti a v roku 1887 bola dokonca prvou jaskyňou v Európe s elektrickým osvetlením. Vchod do jaskyne je v severnom úbočí vrchu Duča vo výške 969,5 m, dĺžka jaskyne dosahuje 1232 m. Bohatá výzdoba má útvary do značnej miery vytvarované prúdením vzduchu.

Chata pod Rysmi

Chata pod Rysmi je najvyššie postavenou chatou vo Vysokých Tatrách. Myšlienku postaviť útulňu v tejto lokalite začal ako prvý propagovať rakúsky horolezec Ubald Felbinger na konci 19. storočia. Pre technické a finančné ťažkosti sa jej výstavba celé roky odkladala. K výstavbe došlo za ťažkých klimatických podmienok v rokoch 1931 - 1932 a v roku 1933 bola chata slávnostne otvorená. V roku 1954, po poškodení lavínou, prišla prvá rekonštrukcia objektu a v roku 1977 bolo k chate pristavané poschodie.

Téryho chata

Téryho chata je najvyššie položenou chatou s celoročnou prevádzkou. Svojou polohou pri Piatich spišských plesách, s prekrásnym výhľadom do doliny a majestátnymi štítmi v jej okolí, patrí k najvyhľadávanejším miestam vo Vysokých Tatrách.

Zamkovského chata

Nachádza sa vo Vysokých Tatrách na území národného parku na hornej hranici lesa v ústí Malej Studenej doliny v nadmorskej výške 1475 m n. m.

Bilíková chata

Chata bola postavená v roku 1934 a jej pôvodný názov bol Guhrová chata. V roku 1936 bola chata prestavaná a po druhej svetovej vojne k nej bola pristavaná nová turistická ubytovňa. Od roku 1946 nesie objekt meno Pavla Bilíka (1916 - 1944), inšpektora finančnej stráže v Hornom Smokovci, účastníka SNP, popraveného fašistami v Kežmarku.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hotel v centre Smokovca s výbornou dostupnosťou
  Hotel v centre Smokovca s výbornou dostupnosťou
 • Priestranné izby s balkónom alebo terasou
  Priestranné izby s balkónom alebo terasou
 • Výhľad na podtatranskú kotlinu, Starý Smokovec a blízke lesy
  Výhľad na podtatranskú kotlinu, Starý Smokovec a blízke lesy
 • Polpenzia v reštaurácii Soul
  Polpenzia v reštaurácii Soul
 • Detský kútik (dieťa do 3 rokov v cene pobytu)
  Detský kútik (dieťa do 3 rokov v cene pobytu)

Ukončené
od 209,00 €

Hodnotenie zákazníkov Boomer

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

10 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

8,9

Bol som veľmi spokojný, keď bude aj wellness prístupný , nebude tomu, čo vytknúť. Niesom zástancom veľkých komplexov, hlavne nie v Tatrach, ale na luxus a pohodlie sa ľahko zvyká :) Ubytovanie bolo vkusné, funkčné, nové - pre nás vynikajúce. Personál som nemal veľmi čas sledovať, ale dámy na...

Róbert, 11. októbra 2019

Hodnotil ponuku Jesenný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s...


8,0

My sme boli v tomto rezorte aj minulý rok,Veľmi sa nám páčilo.Bývali sme v bloku B. Prekvapilo nás,že reštaurácia je zatvorená,na čo nás nikto neupozornil.B.H.

Bozena, 21. októbra 2019

Hodnotil ponuku Jesenný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s...

Kontakt

Hrebienok Resort

Starý Smokovec 18095
06301 Vysoké Tatry
+421 52/381 14 03

recepcia@hrebienok-resort.sk
http://www.hrebienok-resort.sk...

Zobraziť partnerskú stránku