Príjemné a lacné ubytovanie v Prahe s ľahkým prístupom do centra a dvoma deťmi do 17 rokov zdarma

A&O Prague Metro Strizkov, Česká republika - Praha

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Príjemné a lacné ubytovanie v Prahe s ľahkým prístupom do centra a dvoma deťmi do 17 rokov zdarma

A&O Prague Metro Strizkov, okres Hlavní město Praha, Česká republika - Praha A&O Prague Metro Strizkov, okres Hlavní město Praha, Česká republika - Praha (mapa)

Ukončené od 65,00 €

od 65,00 €

Či v lete, či v zime, Praha má svoje nezameniteľné čaro v akomkoľvek ročnom období. Najlepšie sa vám však bude objavovať, keď pred potulkami naberiete sily na pohodlnom a ľahko dostupnom mieste. Takým sú hotely Praha Metro Strížkov a Rhea len pár krokov od zastávky MHD. Raňajky tu máte v cene, rovnako ako ubytovanie pre dve deti do 17 rokov.

8,0

Veľmi dobré hodnotenie

64 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

2 moderné hotely na výber 2 moderné hotely na výber

Iba pár krokov od zastávky MHD Iba pár krokov od zastávky MHD

Až 2 deti do 17 rokov zdarma Až 2 deti do 17 rokov zdarma

Raňajky v cene Raňajky v cene

Viac informácií

Či v lete, či v zime, Praha má svoje nezameniteľné čaro v akomkoľvek ročnom období. Najlepšie sa vám však bude objavovať, keď pred potulkami naberiete sily na pohodlnom a ľahko dostupnom mieste. Takým sú hotely Praha Metro Strížkov a Rhea len pár krokov od zastávky MHD. Raňajky tu máte v cene, rovnako ako ubytovanie pre dve deti do 17 rokov.

O hoteli Praha Metro Strížkov

Hotel a&o Praha Metro Střížkov je cenený pre svoj fantastický výhľad na Prahu. Dajte si v lobby chutné latte macchiato a potom sa odvezte metrom rýchlo a jednoducho priamo do centra. Hotel sa nachádza v mestskej časti Střížkov a je vzdialený len niekoľko krokov od stanice metra Střížkov. Za štvrť hodiny ste odtiaľ v centre mesta. Je to tiež ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v blízkosti veľtržného paláca, Výstaviska Holešovice a Letňany či O2-Arény. 

Vďaka svojej centrálnej polohe je hotel výborne prístupný autom, autobusom, vlakom alebo inými dopravnými prostriedkami a hodí sa ako vynikajúci východiskový bod pre výlety do "Zlatého mesta".

Okrem pohodlných izieb Vám a & o Prag Metro Střížkov ponúka tiež moderné spoločenské priestory ako pre odpočinok, tak aj pre prácu. Veľké lobby a bar s free Wifi vytvára uvoľnenú atmosféru a ponúka miesto pre stretnutie s ľuďmi.

Ubytovanie

Na 13 poschodiach má hotel 359 jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných a spoločných izieb s vaňou/WC a všetkými dôležitými toaletnými potrebami. Wi-Fi v celom hoteli a prémiová Sky TV vo vstupnej hale sú zdarma. Priateľský personál v snack bare a na recepcii je k dispozícii 24 hodín denne.

Stravovanie

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

O hoteli Praha Rhea

Od 30. marca 2018 vás víta zrekonštruovaný a&o Praha Rhea v novom vzhľade: všetko je krajšie, modernejšie a lepšie, len cena je rovnako nízka ako predtým. Bezplatné Wi-Fi v celom hoteli a 24-hodinový servis a bar sú samozrejmosťou. Na mieste prijímajú iba české koruny.

Hotel a&o Praha Rhea sa nachádza len 3 minúty chôdze od najbližšej zastávky električky. Vďaka svojej polohe v centre je skvelým východiskovým bodom pre objavovanie najkrajších miest Prahy ako pre skupiny, tak pre rodiny a páry alebo turistov. K dispozícii je dostatok parkovacích miest pre autobusy i autá. Do hotela sa ale tiež bez problémov dostanete prostriedkami verejnej dopravy. Hotel ponúka pracovné stoly v lobby, plne vybavenú kuchyňu pre hostí a kvalitnú práčku vrátane sušičky. 

Ubytovanie

V 350 jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných a viaclôžkových izbách je priestor pre každého, či už ide o turistov, školský zájazd alebo rodinu. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou/WC, šampón 2v1 a kozmetické obrúsky.

Stravovanie

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

Tipy na výlety

Pražský hrad je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka svojich návštevníkov Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskym sálom, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí medzi najnavštevovanejšie pražské pamiatky. Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petŕína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv. Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí. Námestie pretína Pražský poludník (14 ° 25'17 " východnej dĺžky).

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Je tradičným miestom osláv, demonštrácií a masových stretnutí. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv. Václava, za ňou dominantné budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - Palác Koruna, Rokoko, Wiehlův dom.

Určite by ste mali vidieť aj ďalšie nádherné miesta Prahy:

 • Petřín
 • Orloj
 • Prašná brána
 • Vyšehrad
 • Národné divadlo
 • ZOO a množstvo ďalších krásnych miest

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com/

 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na Boomer.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)

 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na Boomer.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)

 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje

 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: BOOMER.SK

 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.

 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

 

Kontakt

Boomer využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem