- 57 %
12 vstupov na Vacushape / Ružinov

12 vstupov na Vacushape

Ružinov

Zbavte sa tukov do leta. Za 29,90 € získate 12 vstupov na 30 minút na cvičenie Vacushape.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

 • Akcia platí len pre ženy
 • Účinnejšie spaľovanie tuku problémových partií – brucho, boky, stehná
 • Odstraňovanie celulitídy
 • Vyhladenie a spevnenie kože
 • Zlepšenie fyzickej kondície
 • Zdravá alternatíva liposukcie
 • Aktivácia krvného a lymfatického obehu
 • Môžete si priniesť vlastné CD, DVD, USB

Kupón zahŕňa:

 • 12 vstupov po 30 minút do Vacushapu

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 27.3.2013 do 30.7.2013
 • Nutnosť rezervácie osobne alebo telefonicky na 0944 513 788
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu
 • Kupón je možné využiť v pracovných dňoch aj cez víkendy od 8:00 do 22:00
 • Na cvičenie je potrebné sa vopred objednať

Kontakt

SLIM - STUDIO

Sedmokráskova 1

82101 Bratislava

SLIM – STUDIO s.r.o.


0944 513 788


SLIM - STUDIO

Sedmokráskova 1, 82101 Bratislava

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Poznáte človeka, ktorý ... sa po celé týždne zdravo stravuje, tvrdo a disciplinovane cvičí, dodržuje inštrukcie trénera a dokonca ešte drží diétu? Kilá sa strácajú, ale bohužiaľ opäť na nesprávnych miestach.

U žien sa depotný tuk nachádza na podbruší, zadku a stehnách. Tento podkožný tuk telo veľmi zle prekrvuje.
Ak žena teraz trénuje v aerobnej oblasti, napr. aerobik, bicykel, behanie, zvyšuje sa objem krvi v silne pracujúcich svaloch zadku a stehien. Zvýšením objemu krvi vo svale sú priškrcované kapiláry, ktoré zásobujú tukové tkanivo krvou.

Toto môže každý zistiť sám. Keď žena napr. akurát príde z aerobiku a položí si ruku na stehno, tak zistí, že táto hlavná partia je spravidla podstatne chladnejšia, než napr. chrbát.

Pretože ale telo chce od určitého výkonu spaľovať tuky ako zdroj energie, spaľuje najskôr zásoby tuku, ktoré sú pre telo ľahko využiteľné, hlavne na prsiach, pretože prsia sú vďaka svojmu žľazovému tkanivu najlepšie prekrveným tukovým tkanivom.

Výsledkom je, že žena športuje, aby si pozitívne upravila svoju postavu, chudne, ale predovšetkým na prsiach, pažiach, ramenách a tvári, pričom tuk na spodných častiach tela zostáva.
Ako prebieha tréning

Tréning vo VacuShape prebieha formou svižnej chôdze na bežeckom páse v trvaní 30 minút, problémové partie sa pritom nachádzajú v podtlakovej kabíne.

Programovo riadeným podtlakom je krv nasávaná do kapilár v podkoží, kde pôsobí ako prepravné médium a odvádza tuk z tukových buniek k svalom, pretože jedine tam je možné tuk spáliť. V priebehu aplikácie je monitorovaná tepová frekvencia tak, aby išlo po celý čas o aeróbne cvičenie*, keď je spotreba energie hradená z 80 % tukmi a iba 20 % tvoria cukry (pozrite tabuľku „Zóny srdcovej aktivity“).

Podtlakom je aktivovaný nielen metabolizmus tukov, ale i lymfatický systém, ktorý zaisťuje lepšie odvádzanie metabolických splodín. Silné prekrvenie pokožky a lepšie zásobovanie kyslíkom, vitamínmi, minerálnymi látkami a enzýmami pozitívne pôsobí proti pomarančovej koži. Pleť je pri pravidelnej aplikácii hladšia a jemnejšia.
Cvičenie trvá iba 30 minút, ale je to dostačujúce. V bežnej atmosfére dochádza pri cvičení k spaľovaniu tukov vo svaloch po 20 – 30 minútach. Vo VacuShape® sa tento čas skráti až o tretinu.

Do prístroja sa oblečte do teplákov alebo šortiek a bavlneného trička. Na nohy ľahké športové topánky s hladkou podrážkou a so sebou si vezmete uterák.

Pre maximálny účinok naneste pred aplikáciou krém na celulitídu. A pre zvýšenie účinku môžete použiť Karnitín – spaľovač tuku.

Dodržujte pokyny odborne vyškolenej obsluhy.www.slim-studio.sk

Ukončené

Cena : 29,90 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky