Leto v plnom prúde

Prázdniny sa prehupli do ich druhej polovice, nemusíte však zúfať. Ešte stále máte dosť času chytiť leto za pačesy a užiť si ho naplno. Vyberte sa na pobyt na Slovensku alebo do čarokrásneho Poľska. Vaše deti si zas obľúbia naše aquaparky. Možností je stále veľa, tak neváhajte a rezervujte si vašu vysnívanú dovolenku.

Pobyty na Slovensku
Či si vyberiete horskú turistiku v Tatrách, objavovanie krás Liptova alebo relax v niektorom z wellness hotelov, zaiste si príjemne oddýchnete. Spoznávajte Slovensko vo dvojici na romantickom víkende, užite si leto so svojou partiou na chate alebo vezmite na pobyt svoju rodinu. Vyberie si každý.
Aquaparky a wellness
Vaše leto si môžete predĺžiť až do jesene. Oddýchnuť si môžete v desiatkach bazénov, či v perfektne vybavenom wellness centre. Deti sa zase zabavia v nespočetnom množstve vodných atrakcií a tobogánov. Navyše, bývať môžete len na skok od aquaparkov.
Čarovné Poľsko
Poľská strana Tatier ponúka široké možnosti vyžitia od turistiky cez návštevu legendárnych tatranských trhov a prechádzky mestom Zakopane, celodenný oddych v neďalekom termálnom kúpalisku Goracy Potok alebo zábavu pre celú rodinu v zábavnom parku Rabkoland. Ideálne pre rodiny s deťmi.