Krásna nielen v lete

Leto ešte nepovedalo posledné slovo, dovolenky sú v plnom prúde a my chceme vyzerať čo najlepšie. Zažiarte krásnou omladenou pleťou, pochváľte sa lepšou postavou alebo si doprajte inú zmenu zovňajšku, po ktorej už dlhšie túžite. Vyberajte z desiatok zvýhodnených ponúk a prekvapte novou vizážou.

Mladšia tvár
Túžite po mladšej a krajšej pleti, ale nechcete podstupovať žiadny zákrok? V ponuke máme aj neinvazívny facelifting bez skalpela a množstvo ďalších procedúr. Doprajte si ošetrenie pomocou ultrazvuku, mikrodermabráziu, rádiotermolifting alebo oxygenoterapiu, alebo všetko naraz o:)
Tvarovanie postavy
Peknú postavu môžeme získať aj inak ako hladovaním, či cvičením. Vyskúšajte jednu alebo viac z našich procedúr pre pevnejšie a krajšie telo. Na výber máte liposukciu pomocou ultrazvuku, lipomasáž, lipolaser, lymfodrenáž, kyslíkovoozónovú kabínu, efektívne cvičenie v teple, či kavitáciu.
Plastické operácie
Plastické operácie sú stále žiadanejšou kategóriou v estetickej medicíne a mnohým výrazne zlepšia kvalitu života. Väčšie prsia, krajší nos, uši, viečka, či odstránenie previsnutej kože, to všetko vie pomôcť k tomu, aby sme sa cítili lepšie a krajšie.